אודות

רונית פראג בן-עמי

בעיניי, המהות בעיצוב פנים בנויה מבני אדם ומהדרך בה הם חיים. המפתח לעיצוב מושלם נמצא בתפיסת הרוח של הלקוח, במהות החלל וביצירת סביבה מושכת, תרבותית ובעלת משמעות. לא מדובר באופנה חולפת, או מה "חם" עכשיו ומה לא.

בית הוא התגשמות החלומות העיצוביים של הלקוח.
המטרה שלי היא לעזור לכם להגשים את חלום, חזון או תשוקה בדרך נכונה, יצירתית וייחודיות לכם.
אני מאמינה שכל עיצוב הפנים להתאים לטעם, לצרכים ולסגנון חייכם. אתם תכתיבו את השפה העיצובית ואני – את הדרך להגיע אליה, וקצת יותר
הצעד הראשון שלי מתחיל בהקשבה אליכם, לצרכים שלכם, לתקציב העומד לרשותכם, ובמיוחד – מה החלום שלכם? לאיזה בית תרצו לחזור בסוף כל יום ואיזו אווירה תרצו לחוות בו? אני יודעת
שהבית, אותו אני מעצבת, צריך לשרת אתכם לאורך כברת דרך. לכן, בתהליך התכנון אתחשב גם בשינויים הצפויים באורח חייכם ובמבנה התא המשפחתי שלכם. לשם כך, אלווה אתכם לאורך כל התהליך, משלב התכנון, הסקיצות, הכנת תוכניות עבודה, דרך ביקור באולמות התצוגה, רכישת רהיטים, גופי תאורה ועד לפרטים האחרונים של שילוב אומנות טקסטיל, ואביזרים נילווים.

"The details are not the details, they make the design"

במהלך העיצוב תמיד אקפיד על עמידה במסגרת התקציב שלכם, לצד עבודה חסרת פשרות בבחירת החומרים האיכותיים ביותר, הספקים האמינים ביותר והכל תוך עמידה בלוח הזמנים שהגדרנו.
אני חיה ומתעדכנת באופן שוטף במגמות ובטרנדים בינלאומיים מובילים, מבקרת בתערוכות עיצוב ואומנות בארץ ובעולם ושואבת השדראה אינסופית לעבודתי מכל ביקור בית והליכה תמימה ברחוב.
בין אם מדובר בעיצוב בית חדש, ובין אם בשדרוג הקיים, בטוחני שתזכו בחווית עיצוב מקצועית ואיכותית. והכי חשוב, תהנו מהדרך, מהתהליך האנושי, ממנו אני מתרגשת כל פעם מחדש, ומהגשמת חלום, שיישאר אתכם לאורך זמן.